EL TİPİ BARKOD OKUYUCULAR
Ürünlerimiz
MASA ÜSTÜ BARKOD OKUYUCULAR
PROTÜRK
EL TİPİ BARKOD OKUYUCULAR
MASA ÜSTÜ BARKOD OKUYUCULAR
 PROTÜRK
POSBANK A7
ICA
POSBANK A9
 PROTÜRK a7
 PROTÜRK a9
ıca
EKONOMİK ÇÖZÜM
İŞ YERİ TİPİ PROFESYÖNEL
EV TİPİ PROFESYÖNEL
EKONOMİK ÇÖZÜM
KURULUM - MONTAJ DAHİL 270 TL' ye alarm sistem

Özellikle yaz tatiline giderken evinizde, ofisinizde, ticarethanenizde, yazlığınızda basit ama işlevsel bir koruma sağlamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Üstelik 2 adet uzaktan kumanda ile çok pratik olarak devreye alıp devre dışı bırakabileceksiniz.


Uzaktan kumandayla açılıp kapanır. Haraket algılandığında 5 saniye içinde kumandaya basılmasını bekler. Kumandaya basılmadığında alarm çalmaya başlar ve yasal sınırlar çerçevesinde 30 sn sürekli öter bu süreçte hala kumandayla devre dışı bırakılmamışsa ve hareket devam ediyorsa ötmeye devam eder 30 sn sonunda haraket algılamazsa baypass konumunda beklemeye geçer ve ilk algılamada tekrar alarm özelliğini devreye sokar  .  Cihaz hareket sensörlüdür. Hareket algılayan gözler aynı zamanda birbirini koruyacak açılarla monte edilir busayede sistem dışarıdan müdahaleye tam anlamıyla kapanır ayrı pic kontrol üniteri üzerinden çalıştığı için sensörlerden birine sabotaj olması durumunda dahi diğer göz çalışmaya devam ettiğinden sistem görevini yerine getirmeye devam edecektir. Kullanacağınız yere uygun açılarla monte edilir. i
KURULUM  DAHİL 180 TL
Hafif ve sağlam dizayn
Çok yoğun barkodlarda dahi mükemmel okuma (4 mil)
125 mm okuma mesafesi
Saniyede 100 tarama hızı
Güneş ışığında dahi okuma

YERİNDE KURULUM DAHİL 492 TL

32 tarama çizgisi
Tek çizgili olarak da kullanılabilme
Çoklu arabirim
200 mm okuma mesafesi
Saniyede 1400 tarama hızı

İŞ YERİ TİPİ PROFESYÖNEL
ARDATA Bilişim ve Güvenlik Hizmetleri olarak iş yerlerinde kurulacak alarm sistemleri içerisinde Marmara Elektronik tarafından üretilen %100 yerli üretim olan

Basınç sensörlü, Kablolu CLASSE TLP-07 V2 modelini tavsiye ederiz.

Ürün özelliklerinin detaylı anlatılabilmesi ve keşif için Müşteri yetkililerimizin bizzat iş yerinize gelerek ÜCRETSİZ sunum yapmasını istekseniz iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.
EV TİPİ PROFESYÖNEL
ARDATA BİLİŞİM & Güvenlik Hizmetleri olarak evlerde kablosuz olarak çalışabilen WİSETECH WS-254 model cihazı tavsiye ederiz.

Ürün özelliklerinin detaylı anlatılabilmesi ve keşif için Müşteri yetkililerimizin bizzat  yerinize gelerek ÜCRETSİZ sunum yapmasını isterseniz iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz
VİLLA TİPİ PROFESYÖNEL
VİLLA TİPİ PROFESYÖNEL
ARDATA BİLİŞİM & Güvenlik Hizmetleri olarak villalarda kablosuz olarak çalışabilen WİSETECH WS-264 model cihazı tavsiye ederiz. Sistem iş yerlerine ve evlere kurulan cihazlardan daha farklı donanımlar içermektedir.

Ürün özelliklerinin detaylı anlatılabilmesi ve keşif için Müşteri yetkililerimizin bizzat  yerinize gelerek ÜCRETSİZ sunum yapmasını isterseniz iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.
GÜVENLİK KAMERALARI
ARDATA BİLİŞİM & GÜVENLİK HİZMETLERİ Belirli bir kalite standartının dışında güvenlik kamerası kurulum yada satışı yapmamaktadır.

Projelendirme ve Fiatlandırma için İrtibata geçebilirsiniz. Müşteri yetkililerimiz ÜCRETSİZ olarak keşfe gelecektir.
Ardata Logo
ARDATA
Aktar Hüssam Mah. 1.Bölüntü Sk. Göktaş İş Merkezi Kat:7 D:18 Fomara Osmangazi/BURSA

0224 544 1 250 - 0505 698 44 05