HASTAHANE KANTİN PROGRAMI
MARKET PROGRAMI
RESTAURANT PROGRAMI
EMLAK PROGRAMI
KANTİN OTOMASYON SİSTEMLERİ
Bir ilk'e daha imzamızı atıyoruz. Restaurant otomasyonlarında garsonlar için genelde el terminali yada kiosk lar kullanılıyordu fakat bu cihazların maliyetinin yüksek olması sebebiyle genel sistem maliyetide yükseliyordu. ARDATA yazılım olarak tanesi $725 olan elterminalleri yerine android işletim sistemli $110 dolarlık tablet pc leri kullanabiliyoruz. Bu sayede ilerleyen zamanda da garanti kapsamı dışında bir arıza dahi yaşansa yerine yenisini almak ekonomik olarak mümkün olabiliyor.

Detaylı bilgi ve fiat teklifi için lütfen irtibat numaralarımızı arayınız.

DOKUNMATİK EKRANLARA UYUMLU, KASİYERLERİN KULLANDIĞI MODÜL (EKRAN GÖRÜNTÜSÜ)
EMLAK PROGRAMI


İnsanların emlak arayışında ağırlıklı olarak interneti kullanmayı tercih etmeleri sebebiyle emlakçılıkla uğraşan kişilerinde internetin gücünü kullanmaları kaçınılmaz bir hal almıştır.İşte bu noktada ARDATA yazılım olarak size kolaylıkla yönetebileceğiniz web sitenizi kuruyoruz bulunduğunuz il - ilçede google da en üst sıralarda çıkmanızı sağlıyoruz ayrıca bilgisayarınıza ARDATA EMLAK PRO programını hediye olarak kuruyoruz. Bu sayede sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz ve iş hacminizi minumum iki kat arttırarak mesleğinizi profesyönelce yapmanızı sağlıyoruz. Programın demosunu indirmek ve örnek siteyi incelemek için aşşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz
KANTİN PROGRAMI
Müşteri kartı tanımlayabilme. Kolay ve pratik satış ve alış işlemleri. Cari kartlarıyla müşteri hesap takibi. Esnafın isteği doğrultusunda görsellik renk ve özellik ekleme. Ayllık yıllık günlük ve iki tarih arasında satış raporu. Tarihi geçen ürünlerin çeşit ve miktarlarını raporlama. Sınırsız barkodlu ürün kaydetme imkanı. Kritik stok raporuyla azalan ürünlerinizi görebilme. Kasa hesabıyla paranın akışını aylık,günlük,yıllık ve iki tarih arasında raporlama. Toptancı kartlarıyla yaptığınız ticareti raporlama. İki tarih arasında alış ve satış raporlarıyla hesabınızı takip etme. Tüm terazilerle tam uyumluluk
HASTAHANE KANTİN PROGRAMI
Marketlerde ve restaurantlarda uyguladığımız sistemlerin hastahane kantinlerinde yetersiz kalması üzerine hastahane kantinleri için özel olarak geliştirilen bu uygulama şu an Bursada Şevket Yılmaz Devlet Hastahanesi, Mustafakemalpaşa Devlet Hastahanesi ve  Dörtçelik Çocuk Hastahanesinde aktif olarak kullanılmaktadır.
Satış politikası olarak, gerekli olan cihazları kar koymadan  aldığımız bayii fiyatından size sağlıyoruz bu sayede ekonomik rakamlara profesyönel bir sisteme sahip olabiliyorsunuz.
Detaylı bilgi için lütfen irtibat numaralarımızı arayınız.
Yazılım
Ardata Logo
ARDATA
Aktar Hüssam Mah. 1.Bölüntü Sk. Göktaş İş Merkezi Kat:7 D:18 Fomara Osmangazi/BURSA

0224 544 1 250 - 0505 698 44 05